20 Seneyi Aşan Tecrübe ve Uzmanlık

1994 yılında zarf sektöründe faaliyetine başlayan   doğan zarf san.tic.ltd.şti kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinerek üretim teknolojisini,ürün yelpazesini inovatif çözümler ile geliştirerek sektöründe  yenilikçi,sürdürülebilir çözümler üreten öncü firma haline gelmiştir.

 “başarı ve sürekliliğin teminatı, güven  ve kalitedir.” prensibiyle hareket ederek , türkiyede yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusu olma yolundadır.

 
Neredeyiz


Her geçen gün artan üretim hacmi , esnek ve hızlı imalat bandı ile hem Türkiye’de  hem de dünyada 35 farklı ülkede hizmetlerimize devam ediyoruz. Günümüzde Doğan Zarf tamamen yerli sermaye ile güçlü ve geniş bir ihracat ağı oluşturarak sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Ar-ge


Doğan Zarf, işine verdiği önem sebebiyle sektörüyle ilgili gelişmeleri sürekli takip etmekte ve dünyadaki trendler ve yeni teknolojiler doğrultusunda AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmaların sonucu olarak, suya dayanıklı zarflar, yanmaya dayanıklı zarflar, kişiye özel (yalnızca bir kere açılabilen) zarflar gibi özel ve öncü ürünler ortaya çıkartabiliyoruz.   
 

Sertifikalar
Kalite Uygunluk Belgesi
22.11.2010
Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi

10.10.2011

ISO 9001:2008 Sertifikası

22.03.2016